info@resetheus.org (+420) 222 745 574

Kauza S. Albrechtová vs. FNP – ROZSUDEK

Další soudní jednání ve věci manželů Albrechtových, kteří byli na pokyn fakultní nemocnice Plzeň odděleni od svého novorozeného syna na základě pozitivního výsledku PCR testu matky novorozence. Matka nesměla své dítě vidět, kojit, chovat po dobu 14 dní. Otci byl posléze povolen 20-60 min. přístup k synovi za nedůstojných podmínek. Nemocnice shledala postup zcela v pořádku.

Manželům Albrechtovým jsme pomohli vypracovat žaloby a důkazy, zastupujeme je jako vedlejší účastníky řízení vždy v kauze toho druhého, hradíme právní služby Nielsen Legal a soudního znalce.

Všem, kteří pomáháte tuto kauzu financovat svým finančním příspěvkem, moc děkujeme. ? ? CHCI VÁS PODPOŘIT

Je to další stání této kauzy, při kterém bude vynesen rozsudek. Výslechy svědků v případě kauzy manžela D. Albrechta již několikrát proběhly a na nadcházejícím soudním stání 18.10.2022 proběhnou ještě další. Informace ke 4. stání kauzy D. Albrechta jsme publikovali ZDE. Nejaktuálnější informace týkající se obou kauz jsou shrnuty v tomto článku.

Informace z posledních dvou stání manželů Albrechtových, která proběhla v srpnu, jsme nepublikovali, jelikož je to stále o tomtéž … o závažných pochybeních nejen nemocnice, ale i celého státního aparátu. Po vynesení rozsudku pro Vás máme připraven několika set stránkový spis.

Datum

Říj 14 2022
Expired!

Čas

09:00

Umístění

Okresní soud Plzeň-město
Okresní soud Plzeň-město Plzen Czech Republic 30100
Kategorie
Resetheus

Organizátor

Resetheus
Telefon
222 745 589
Email
info@resetheus.org
Webová stránka
http://resetheus.org

Napsat komentář

Pin It on Pinterest