info@resetheus.org (+420) 222 745 574

Světová zdravotnická organizace (konečně) přiznává, že testy PCR generují falešně pozitivní výsledky

Světová zdravotnická organizace (konečně) přiznává, že testy PCR generují falešně pozitivní výsledky

Varování ohledně vysoké hodnoty CT testů přišla se zpožděním několika měsíců… tak proč se objevují nyní? Možné vysvětlení je překvapivě cynické.

Světová zdravotnická organizace vydala 14. prosince pokyny s varováním, že vysoké prahové hodnoty cyklu u testů PCR povedou k falešně pozitivním výsledkům.

Tato informace je pravdivá, ale k dispozici byla už měsíce, takže se musíme ptát: proč o tom informují teď? Je to proto, aby to vypadalo, že vakcína funguje?

Testy na SARS-CoV-2, považované za „zlatý standard“, jsou založené na polymerázové řetězové reakci (PCR). PCR funguje tak, že vezme nukleotidy – drobné fragmenty DNA nebo RNA – a replikuje je, dokud se nestanou něčím dostatečně velkým, aby to bylo možné identifikovat. Replikace probíhá v cyklech, přičemž každý cyklus množství genetického materiálu zdvojnásobuje. Počet cyklů, potřebných k výrobě něčeho identifikovatelného, se označuje jako „prahová hodnota cyklu“ nebo „hodnota CT“. Čím vyšší je hodnota CT, tím méně je pravděpodobné, že detekujete něco významného.

Toto nové sdělení WHO uvádí, že použití vysoké hodnoty CT k testování přítomnosti SARS-CoV-2 povede k falešně pozitivním výsledkům.

Abychom citovali jejich vlastní slova [zdůraznění přidáno]:

„Uživatelé reagencií RT-PCR by si měli pečlivě přečíst návod k použití, aby zjistili, zda je nutné manuální nastavení prahu pozitivity PCR, aby se zohlednil jakýkoli šum na pozadí, který by mohl vést k tomu, že vzorek s výslednou vysokou prahovou hodnotou cyklu (Ct) bude interpretován jako pozitivní výsledek.“

Dále vysvětlují [zdůraznění opět přidáno]:

„Konstrukční princip RT-PCR znamená, že u pacientů s vysokými hladinami cirkulujícího viru (virové nálože) bude k detekci viru zapotřebí relativně málo cyklů, takže hodnota Ct bude nízká. Naopak, když vzorky vykážou vysokou hodnotu Ct, znamená to, že k detekci viru bylo zapotřebí mnoha cyklů. Za určitých okolností je obtížné zjistit rozdíl mezi šumem na pozadí a skutečnou přítomností cílového viru.“

Nic z toho samozřejmě není novinkou pro kohokoli, kdo dával pozor. To, že testy PCR byly snadno manipulovatelné a potenciálně vysoce nepřesné, byl jedním z často opakovaných válečných pokřiků těch z nás, kteří se staví proti „pandemickému“ narativu a prosazovaným opatřením.

Bylo o tom napsáno mnoho článků od mnoha odborníků z oboru, novinářů zabývajících se zdravotnickou tématikou a dalších badatelů. Povědomí o tom, že jakýkoli test používající CT nad 35 je potenciálně bezvýznamný, je všeobecně dostupné již několik měsíců.

Dr. Kary Mullis, který za vynález procesu PCR získal Nobelovu cenu, jasně řekl, že PCR nebyla určena k diagnostice:

„Pokud PCR uděláte dobře, můžete najít téměř cokoli u kohokoli.“

A v komentáři k prahové hodnotě cyklu jednou řekl:

„Pokud je k amplifikaci jedné kopie genu zapotřebí více než 40 cyklů, s vaší PCR je něco hodně špatně.“

Pokyny MIQE pro použití PCR uvádějí:

„Hodnoty Cq vyšší než 40 jsou podezřelé z důvodu předpokládané nízké efektivity a obecně by se neměly vykazovat.“

To vše je od začátku lockdownu veřejně známo. Vlastní web australské vlády připustil, že testy byly chybné, a soud v Portugalsku rozhodl, že nebyly pro daný účel vhodné.

Dokonce i dr. Anthony Fauci veřejně připustil, že prahová hodnota cyklu nad 35 bude detekovat „mrtvé nukleotidy“, nikoli živý virus.

Navzdory tomu všemu je známo, že mnoho laboratoří po celém světě používá testy PCR s hodnotami CT nad 35, a dokonce i více než 40.

Proč se tedy Světová zdravotnická organizace nakonec rozhodla říct, že je to špatně? Jaký důvod mohli mít, aby se konečně rozhodli tuto prostou skutečnost uznat?

Odpověď na to je možná překvapivě cynická: Nyní máme vakcínu. Už nepotřebujeme falešně pozitivní výsledky.

Systém hypoteticky vyprodukoval svůj zázračný lék. Poté, co budou všichni očkováni, budou všechny prováděné testy PCR dělány „podle nových pokynů WHO“ a místo 35+ cyklů budou používat pouze 25–30 cyklů.

A hle, počet „pozitivních případů“ prudce klesne a budeme mít potvrzení, že naše zázračná vakcína funguje.

Po měsících zahlcování databází falešně pozitivními výsledky, chybným počítáním úmrtí „omylem“ a přidávání „úmrtí v souvislosti s Covid19“ ke každému druhému úmrtnímu listu… mohou přestat. Stroj na vytvoření pandemie lze znovu vypnout na nulu.

…tak dlouho, dokud budeme všichni dělat, co nám je řečeno. Jakékoli známky odporu – například masy lidí odmítajících vakcínu – a hodnota CT může znovu začít stoupat a oni přinesou zpět svou magickou nemoc.


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

5 komentářů u „Světová zdravotnická organizace (konečně) přiznává, že testy PCR generují falešně pozitivní výsledky“

 1. Věděli moc dobře co dělají, všichni propagátoři. Patří do kriminálu, všichni. Už jen přístup k seniorům, naprosto bezcitný a bezohledný, fuuuj!

  Odpovědět
 2. Věděli moc dobře co dělají, všichni propagátoři. Patří do kriminálu, všichni. Už jen přístup k seniorům, naprosto bezcitný a bezohledný, fuuuj!

  Odpovědět
  • Ano je to tak. Elita si přisvojuje Planetu Zemi pro sebe a pro svoje otroky Aláhovy , Kapitalismus má krizi z nadvýroby a lůzu která protestuje proti nezaměstnanosti nepotřebuje Proto nás zvyká na stanné právo

   Odpovědět

Napsat komentář

Pin It on Pinterest

Share This