info@resetheus.org (+420) 222 745 574

VYHLÁŠENÍ MORATORIA NA PANDEMICKOU SMLOUVU

Nebaví Vás pandemická hysterie? Je zde možnost ovlivnit situaci a spláchnout hysteriky studenou sprchou. Každý Váš dílčí krok je součástí společné cesty, která vede z chřtánu hydry do prostoru, který chceme v míru a lásce obývat. Spolu s tvořením nového světa se musíme umět asertivně vymezit vůči tomu starému.

Od prosince 2020 připravují organizátoři plandemie významnou událost – mimořádné zasedání Světového zdravotnického shromáždění. Na tomto zasedání plánují přijmout takzvanou „pandemickou dohodu“ (více v tomto článku). Tato dohoda obsahuje mechanismy, které vyhodí do vzduchu veškerou národní legislativu a dají WHO nejširší možné pravomoci.

Přípravné dokumenty pro zasedání projednávaly ustanovení, jako jsou:

 • výhradní pravomoc WHO vyhlásit počátek další „pandemie“
 • zrušení nadřazenosti lidských práv v „pandemických“ režimech
 • radikální omezení práv odborů
 • nevládní organizace a další nedefinované subjekty mají stejné právo jako státy podílet se na tvorbě mezinárodního práva
 • země jsou povinny požádat o vnější pomoc, pokud se s „pandemií“ nemohou vypořádat samy

Zde jsou odkazy na dokumenty:

V pondělí 29. listopadu bylo zahájeno Světové zdravotnické shromáždění, které potrvá do 1. prosince. Zde je časový rozvrh na tři dny. Na webových stránkách WHO je živý přenos. Video je v angličtině a podcast v několika jazycích. Zde je odkaz na stránku, kde vysílání probíhá.

Je zřejmé, že organizátoři COVID-19 by rádi prodiskutovali své pandemické záležitosti v úzkém kruhu.

Co můžeme udělat?

 • V komentářích k videu (v přímém přenosu) uveďte požadavek na moratorium na jakékoli projednávání tzv. „pandemické smlouvy“ a deklarujte odmítnutí nabídky.
 • Ptejte se řečníků během shromáždění. Zkrátka projevujte přiměřenou pozornost důležité světové události, která se právě odehrává.
 • Pozvěte své známé z různých zemí, aby si poslechli, co za zády jejich národů vyjednávají lidé s nejasnými pravomocemi. Nechť jsou v komentářích zastoupeny všechny jazyky světa!
 • Vyfoťte nejžhavější komentáře a zveřejněte je na sociálních sítích. Média hlavního proudu nezvládnou přinášet všechny informace ze světa. Mělo by se jim pomoci pokrýt tak důležitou událost.

Odkaz na kanál WHO: https://www.youtube.com/c/who/videos

Takže, lidé, vyjádříte svou vůli účastníkům covid spiknutí, kteří přiletěli do sídla WHO? Uvidíme se v komentářích!

3 komentáře u „VYHLÁŠENÍ MORATORIA NA PANDEMICKOU SMLOUVU“

 1. Proč nejsou známé a veřejné vedlejší účinky všech injekcí na Covid. Chci vědět kolik lidí umírá nebo má vážné a trvalé následky .
  Proč se nedělají pitvy mrtvých na údajný Covid ?
  Kdyby byla transparentnost , nikdo by nespekuloval a očkovali by se skoro všichni.

  Odpovědět
 2. Nelze zrušit nadřazenost lidských práv ! Prostě to nejde udělat. V žádném režimu. To by nás degradovalo zpět na úroveň opic !

  Odpovědět
 3. Pro Radovan Skotal: nikoli „na úroveň opic“, máte kaleidoskopické vidění ( ale mohu se samozřejmě mýlit)- na úroveň otroka! Opice jsou na rozdíl od „planovaného“ svobodné a pokud se nenarodily v zajetí, nejsou ovladatelné. Mají svoji hierarchii a té se drží- nejsilnější je vůdce. U lidí to jsou největší psychopati.

  Odpovědět

Napsat komentář

Pin It on Pinterest

Share This