info@resetheus.org (+420) 222 745 574

Kauza D. Albrecht vs. FNP – ROZSUDEK

Další soudní jednání ve věci manželů Albrechtových, kteří byli na pokyn fakultní nemocnice Plzeň odděleni od svého novorozeného syna na základě pozitivního výsledku PCR testu matky novorozence. Matka nesměla své dítě vidět, kojit, chovat po dobu 14 dní. Otci byl posléze povolen 20-60 min. přístup k synovi za nedůstojných podmínek. Nemocnice shledala postup zcela v pořádku.

Manželům Albrechtovým jsme pomohli vypracovat žaloby a důkazy, zastupujeme je jako vedlejší účastníky řízení vždy v kauze toho druhého, hradíme právní služby Nielsen Legal a soudního znalce.

Všem, kteří pomáháte tuto kauzu financovat svým finančním příspěvkem, moc děkujeme. ? ? CHCI VÁS PODPOŘIT

V posledním stání této kauzy se vyslýchal jeden z tvůrců revizního znaleckého posudku. Informace ke 4. stání kauzy D. Albrechta jsme publikovali ZDE. Nejaktuálnější informace týkající se obou kauz jsou shrnuty v tomto článku.

Informace z posledních dvou stání manželů Albrechtových, která proběhla v srpnu, jsme nepublikovali, jelikož je to stále o tomtéž … o závažných pochybeních nejen nemocnice, ale i celého státního aparátu. Rozsudek z 14.10. v kauze paní Albrechtové byl pro nás jako úder pěstí do obličeje. Bohužel tento úder vyšel od soudce, který přes veškeré důkazy rozhodl zcela iracionálně a pro každého příčetného člověka – nespravedlivě. Justice se zdá být formalistická, když se jí to hodí a když hrozí riziko, že by svým rozhodnutím spustila proces, který by ochromil zaběhlý status quo a spustil celonárodní audit. Tak jsme zvědavi, jak se k důkazům postaví soudkyně kauzy pana Albrechta.

Značky: , , ,

Datum

Lis 15 2022
Expired!

Čas

11:00

Umístění

Okresní soud Plzeň-město
Okresní soud Plzeň-město Plzen Czech Republic 30100
Kategorie
Resetheus

Organizátor

Resetheus
Telefon
222 745 589
Email
info@resetheus.org
Webová stránka
http://resetheus.org

Napsat komentář

Pin It on Pinterest