info@resetheus.org (+420) 222 745 574

Lékař v Utahu údajně ničil vakcíny a dával dětem falešné injekce

SALT LAKE CITY, Utah (ABC4) – Plastický chirurg z Utahu, jeho sousedka a další dva lidé čelí obvinění, protože údajně vydávali lidem falešné očkovací průkazy a ničili státem poskytované vakcíny COVID-19.

Dr. Michael Kirk Moore Jr., 58 let, a jeho sousedka Kristin Jackson Andersenová, 59 let, byli obviněni ze spiknutí za účelem podvodu na Spojených státech, spiknutí za účelem přeměny, prodeje, převodu a likvidace vládního majetku, přeměny prodeje, převodu a likvidace vládního majetku a napomáhání.

Stejnému obvinění čelí i společnost Plastic Institute of Utah Inc. spolu s 52letou manažerkou kanceláře Kari Dee Burgoyneovou a 31letou recepční Sandrou Floresovou.

Podle soudních dokumentů Moore a jeho spoluobvinění údajně provozovali ze společnosti Plastic Surgery Institute of Utah Inc. systém, jehož cílem bylo podvést Spojené státy a Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC).

V dokumentech se uvádí, že Moore a Andersenová byli členy soukromé organizace usilující o „osvobození lékařské profese od střetu zájmů vlády a průmyslu“.

Podle obvinění tato čtveřice zničila očkovací látky COVID-19 v hodnotě nejméně 28 000 dolarů a distribuovala falešné vyplněné očkovací průkazy v hodnotě nejméně 1 900 dávek. V soudních dokumentech se tvrdí, že falešné očkovací průkazy byly prodávány buď za přímé platby v hotovosti ve výši 50 dolarů na osobu a případ, nebo byly vyžadovány „dary určené charitativní organizaci“.

Soudní dokumenty odhadují celkovou hodnotu falešných očkovacích průkazů na téměř 97 000 dolarů.

Moore a jeho spoluobvinění údajně také dávali dětem na žádost jejich rodičů injekce s fyziologickým roztokem, aby si děti myslely, že dostávají vakcínu COVID-19. Na základě těchto očkovacích průkazů byly děti očkovány.

„Údajným falšováním očkovacích průkazů a podáváním fyziologických injekcí dětem namísto vakcíny COVID-19 tento poskytovatel nejen ohrozil zdraví a blaho zranitelné populace, ale také podkopal důvěru veřejnosti a integritu federálních programů zdravotní péče,“ uvedl Curt L. Muller, zvláštní agent pověřený vedením Úřadu generálního inspektora Ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb.

Obžalovaní se mají dostavit k soudu 26. ledna ve 14 hodin.

[Pozn. redakce: Další zdroj ZDE nebo ZDE.]

1 komentář u „Lékař v Utahu údajně ničil vakcíny a dával dětem falešné injekce“

  1. Je to naprosto absurdní, že v době kdy už je dávno známo, že ty „vakcíny“ absolutně před ničím nechrání (ani nemají před čím chránit), ale naopak poškozují zdraví a zabíjejí lidi, státní byrokratická mašinérie zcela ignoruje tato veřejně dostupná a známá fakta. Tihle lidé, i když to dělali zřejmě za peníze, zachránili mnoha lidem zdraví a život tím, že bojovali proti státu, který se dopustil a ještě stále odpouští na lidech obludného zločinu. Jak říká jedno lidové rčení: každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán….

    Odpovědět

Napsat komentář

Pin It on Pinterest

Share This